Търсене Календар За нас Партньори Бизнес Контакти
Айтос
1. ОУ "Атанас Манчев"
2. СУ "Христо Ботев"
3. СУ "Н. Й. Вапцаров"
4. ПГСС " ЗЛАТНА НИВА "
5. ДГ "Пролет"
6. ДГ ..Калина Малина"
7. ДГ"Здравец"
8. ДГ "Радост"
9. ДГ №4"Славейче "
Александрово
1. СУ "Св. св. Кирил и Методий"
2. ОУ с. Александрово
3. ДГ "Дружба"
Асеновград
1. ДГ "Пролет"
2. ДГ Дружба
3. ДГ "Ас. крепост"
4. ДГ Никола Й. Вапцаров
5. ДГ "Мир"
6. ДГ "Надежда"
7. ДГ "Радост"
8. ДГ "Бако Динчо"
9. ДГ Зорница
10. ОУ "Ангел Кънчев"
11. ОУ "Христо Ботев"
12. ОУ "Отец Паисий" - Асеновград
13. ОУ "Петко Каравелов"
14. ОУ "Н. Вапцаров"
15. ОУ "Райна Княгина"
16. ОУ "Панайот Волов"
17. СУ „Свети княз Борис I”
18. СУ "Св.св. Кирил и Методий"
19. ПГ" Св. П. Евтимий"
20. ОДК - "Васил Левски"
21. ПГ по ХВТ "Св. Д. Солунски"
22. ПГ " Цар Иван Асен ІІ
Ахтопол
1. ОУ Ахтопол
2. ДГ"Делфинче"
Банкя
1. 78 СУ"Христо Смирненски"
2. ПГТ "Ал. Константинов"
3. ДГ №25 "Изворче"
4. ДГ  №25  "Изворче"
Банско
1. ДГ "Здравец"
2. ПЛТГ"Никола Вапцаров"-Банско
3. ПГССТ "Алеко Константинов"
4. ПГЕЕ - Банско
5. СУ"Неофит Рилски"
6. НУ"Св. Паисий Хилендарски"
Бараково
1. ЧПГПНТ "ПОЛЕТ"
2. ДГ "Радост"
Белене
1. ОУ "В.Левски"
2. СУ "Димчо Дебелянов "
3. ПГЯЕ "М.С.Кюри"
4. ДГ "Мечта"
5. ДГ "Бодра смяна"
6. ДГ "Знаме на мира"
7. ДК
Берковица
1. ДГ "Малина"
2. ДГ "Звънче"
3. ДГ "Пролетна дъга"
4. Гимназия "Д-р Ив. Панов"
5. I ОУ Н.Й.Вапцаров
6. II ОУ "Христо Смирненски"
7. III ОУ "Ив. Вазов"
8. ІV ОУ "Г. С. Раковски"
9. Лесотехническа ПГ
10. Център за работа с деца
Бисер
1. ОУ Христо Ботев
Бистрица
1. ДГ- с. Бисрица
2. 192 СУ
3. ДГ №15
Благоевград
1. УО
2. ІІ ОУ "Д. Благоев"
3. ІV ОУ "Димчо Дебелянов"
4. БПГ
5. VІІ СУ
6. ХІ ОУ "Христо Ботев"
7. ЕГ
8. ПМГ "Акад. С. П. Корольов"
9. ДГ № 1
10. ДГ № 2
11. ДГ № 3
12. ДГ № 4
13. ДГ№1
14. Ц Д Г № 2
15. ДГ №3
16. ДГ №6
17. ДГ № 8 " Вечерница "
18. ДГ № 10 "Мак"
19. ДГ № 12
20. ДГ №11"Здравец"
21. ПГИ "Иван Илиев"
22. ПГ САГ
23. СУИЧЕ "Св. Кл. Охридски"
24. ІІІ ОУ "Д.Талев"
25. VІІІ СУ "Арсени Костенцев"
26. ІХ ОУ "Пейо Кр. Яворов"
27. ПГТЛП "Гоце Делчев"
28. НХГ"Св.св.Кирил и Методий
29. VI СУ "Иван Вазов"
30. ДГ № 4"Роса"
31. V СУ "Георги Измирлиев"
32. ОУИ
33. МУЦТПО
34. ОДК
35. Ресурсен център
36. ЧВСУ "Димитър & Йоан"
37. Колеж по икономика и мениджмън
38. ЧПК "АВС"
Бозвелийско
1. ОУ "Васил Левски"
2. ДГ "Щастливо детство"
Бургас
1. НБУ "Михаил Лъкатник"
2. Ресурсен център
3. ЧНУ Д-р Мария Монтесори
4. ОУ "П. Р. Славейков"
5. ОУ " Св. княз Борис І"
6. ОУ" Л. Каравелов "
7. ОУ"Найден Геров"
8. ОУ"Антон Страшимиров"
9. ОУ"Св.Климент Охридски"
10. ОУ "Георги Бенковски"
11. ОУ " П. К. Яворов"
12. ОУ " Васил Априлов "
13. ОУ"Братя Миладинови"
14. ОУ "Елин Пелин"
15. ОУ "Васил Левски" - Бургас
16. ОУ "Хр. Ботев"
17. ОУ "Христо Ботев"
18. ОУ " Христо Ботев"
19. СУ "Хр. Ботев"
20. ОУ"Иван Вазов"
21. ОУ "Христо Ботев"
22. СУ "Иван Вазов"
23. СУ " Йордан Йовков"
24. СУ "Еп. Константин Преславски
25. СУ "Димчо Дебелянов"
26. СУ ..Добри Чинтулов"
27. СУ "К. Петканов"
28. СУ " Петко Росен"
29. СУ "Св.Св.Кирил и Методий"
30. ГРЕ Г. С. Раковски
31. ГПАЕ "ГЕО МИЛЕВ"
32. ГПНЕ "Гьоте"
33. ГЧЕ "В. Левски"
34. ПМГ "Акад. Никола Обрешков"
35. СУ "Юрий Гагарин"
36. ПГТ
37. ПГМКР "СВ. НИКОЛА"
38. ПГМЕЕ - Бургас
39. ПГ "Колю Фичето" - Бургас
40. Търговска гимназия
41. ПГХТ "Акад. Н. Д. Зелинский"
42. ПГЕЕ "Константин Фотинов"
43. ПГ по транспорт
44. ПТГ
45. ПГ по дървообработване
46. ПГСИ "Пеньо Пенев"
47. ВГ
48. ОДК - Бургас
49. ЧПГИАЕ "Британика"
50. ПЧПУ
51. ЧОУ Бургас
52. ЧПК"Васил Левски"
53. ДГ-№1
54. О Д З № 2 гр.Бургас
55. ДГ№3 "Звънче"
56. ДГ № 4 "Калина Малина" -
57. ДГ - 5 "Иглика"
58. ДГ - 6 "Ран Босилек"
59. ДГ №9 "Делфин"
60. ДГ № 10 "Славейче"
61. ДГ-11
62. "Звездица"
63. ДГ №2
64. ДГ № 12 "Радост"
65. ДГ № 5 "Златна рибка "
66. ДГ № 6
67. ДГ № 7 "Синчец"
68. ДГ No 9 "Пламъче"
69. ДГ "Слънце"
70. ДГ№ 11 .. Чайка"
71. ДГ № 13 - ОЦ "Надежда"
72. ДГ №14 "Здравец"
73. ДГ № 17
74. ДГ №18"Ален мак"
75. ДГ№20"Златно ключе"
76. ДГ №21 "Синчец"
77. ДГ № 7
78. ДГ № 8 " Брезичка"
79. ДГ№16
80. ДГ №15
81. ДГ № 14 "Изгрев"
82. ДГ №17 "Веселушко"
83. НУМСИ
Българово
1. ОУ"В.Левски "
Бяла Слатина
1. ПГО"Ел.Багряна"
2. НУ "Христо Ботев"
3. НУ "Цани Гинчев"
4. НУ "Хр.Смирненски"
5. П "Св.Кл.Охридски"
6. СУ "Васил Левски"
7. ПАГ "Н. Й. Вапцаров"
8. ДГ "Слънчице"
9. ДГ "Незабравка"
10. ДГ "Радост"
11. ДГ "Детелина"
Варна
1. НУ "Васил Левски"
2. ОУ "Антон Страшимиров"
3. ОУ "Васил Априлов"
4. ОУ "Г.С. Раковски"
5. ОУ "Добри Чинтулов"
6. ОУ "Захари Стоянов"
7. ОУ "Иван Вазов"
8. ОУ"Св. Иван Рилски"
9. ОУ"Йордан Йовков"
10. ОУ"Константин Арабаджиев"
11. ОУ "Кап. Петко войвода"
12. ОУ "Отец Паисий"
13. ОУ "Панайот Волов"
14. ОУ "Св. Патриарх Евтимий"
15. ОУ "П.Р.Славейков"
16. ОУ"Св.св.Кирил и Методий"
17. ОУ "Стефан Караджа"
18. ОУ "Стоян Михайловски"
19. ОУ "Христо Ботев"
20. ОУ "Цар Симеон І"
21. ОУ"Черноризец Храбър"
22. VІІ СУ "Найден Геров"
23. VIII СУПЧЕ "Ал. С. Пушкин"
24. ОУ "Васил Друмев"
25. СУ "Георги Бенковски"
26. СУ "Гео Милев"
27. СУ "Елин Пелин"
28. СУ "Любен Каравелов"
29. СУ "Пейо Кр. Яворов"
30. СУ "Св.Климент Охридски"
31. III ПМГ "Акад. М. Попов"
32. IV ЕГ "Фредерик Жолио - Кюри"
33. ГПЧЕ "Йоан Екзарх"
34. ПГИ"Д-р Иван Богоров"
35. 1 ЕГ
36. МГ "Д-р П. Берон"
37. НГХНИ "Константин Преславски"
38. ОДК
39. ПТГ
40. ПГХиХВТ "Д.И.Менделеев"
41. ПГСАГ "В. Левски"
42. ЧТГ
43. ЧПГУТ "Константин Фотинов"
44. Гимназия "Екзюпери"
45. ЧОУ "Малкият принц"
46. ЧЕГ "Джордж Байрон"
47. ЧПГСИИЧЕ
48. СО М.Колони
49. НАОП "Н.Коперник"
50. ДГ№ 1 "Маргаритка"
51. ДГ №2 "Д-р П. Берон"
52. ДГ №4 "ЧАЙКА"
53. ДГ№ 5"Славейче"
54. ДГ №6 "Палечко"
55. ДГ №8 "Лястовичка"
56. ОДГ№9" Ален мак"
57. ДГ№11"Детски свят"
58. ДГ№12"Първи юни"
59. ДГ Nо13 "Детска радост"
60. ДГ №14"Дружба"
61. ДГ № 15"Морска звездица"
62. ДГ N 16 "Българче "
63. ДГ №1"Светулка"
64. ДГ №2 "Пламъче"
65. ДГ № 3" Детско градче"
66. ДГ № 4"Теменужка "
67. ДГ №5 "Слънчо"
68. ДГ №7"Изворче"
69. ДГ №8 "Христо Ботев"
70. ДГ № 10 "Приказка"
71. ДГ №12 Пинокио
72. ДГ № 13"Звездичка"
73. ДГ №14 "Успех"
74. ДГ №15 "Гълъбче"
75. ДГ №16"А.С.Пушкин"
76. ДГ № 17 В.Терешкова
77. ДГ №21 "К.Малина "
78. ДГ № 24 "Иглика"
79. ДГ № 25 "Люляче"
80. ДГ № 28 "Карамфилче"
81. ДГ № 30 "Мечо Пух"
82. ДГ № 32 "Моряче"
83. ДГ №35" Незабравка"
84. ДГ № 38"Ян Бибиян"
85. ДГ № 39 "Звънче"
86. ДГ №40 "Щастливо детство
87. ДГ № 42 "Мир"
88. ДГ № 43 Синчец
89. ДГ №44 Крилатко
90. ДГ № 45 "Пролет"
91. ЛДГ №20 "Бриз"
92. ДГ №22 "Горска приказка"
93. СДГ № 34 "Горски кът"
94. ЧДГ "Малкият принц"
95. Ресурсен център
96. ЧДГ"Морско конче"
97. ДГ"Слънчева дъга"
98. ВТГ "Г. С. Раковски"
99. ПГТМД
100. ПГГСД "Н. Хайтов"
101. ВМГ "Св. Н. Чудотворец"
102. ПГЕ
103. ПГТ
104. І ОУ
105. ІІІ ОУ "А. Кънчев"
106. СУ "Димчо Дебелянов"
107. ІІ СУ "Неофит Бозвели"
108. ЧДГ "Цветни песъчинки"
109. ДГ №3 "Делфинче"
110. Второ ОУ "Н.Й.Вапцаров"
111. ДГ №6 "Златно зрънце"
112. ДГ №18 "Морски свят"
113. ЧПК
114. ЧДГ "Аз съм българче"
115. ЧДГ "Д-р Мария Монтесори
116. ЧДГ Мечтатели
117. ЧДГ "Мелита"
118. ЧОУ Мечтатели
119. ЧОУ "Талант"
120. ЧДГ "Приятели"
121. ЧДГ"Чебурашка"
122. ЧНУ "Д-р Мария Монтесори"
123. ЧПК "БОГОЯ"
124. НУИ "Д.Христов"
Велико Търново
1. ОУ "Христо Ботев"
2. ОУ "Бачо Киро"
3. ОУ "Св.Патр. Евтимий"
4. ОУ "Д.Благоев"
5. ОУ "П.Р.Славейков"
6. ХГ "Св.св.Кирил и Методий"
7. ПМГ "В.Друмев"
8. ЕГ "Проф. д-р Асен Златаров"
9. СУ "Емилиян Станев"
10. СУ "Вела Благоева"
11. СУ "Владимир Комаров"
12. СУ "Г. С. Раковски"
13. ПГСАГ "Ангел Попов"
14. СГ по икономика
15. ПГЕ "А.С.Попов"
16. ПГМД
17. ПГТ "Д-р Васил Берон"
18. IAE
19. Ресурсен център
20. ЧПГ "АК Аркус"
21. ПК по ИС
22. Спортно училище
23. ОУО "К.Фичето"
24. ДГ "Ален мак"
25. ДГ "Райна Княгиня"
26. ДГ "Слънце"
27. ДГ "Иванка Ботева"
28. ДГ "Св.св.К.и Методий"
29. ДГ "Ивайло"
30. ДГ "Евг.Кисимова"
31. ДГ "Първи юни"
32. ДГ "Здравец"
33. ДГ "Пролет"
34. ДГ "Рада Войвода"
35. ДГ "Соня"
Веселиново
1. ДГ"Детелина"
2. ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"
3. ДГ "Дечка Сюлемезова"
Ветрен
1. ОУ "Св.Св.Кирил и Методий
2. ДГ с. Ветрен
3. ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"
4. ДГ "Здравец"
Видин
1. ПМГ "Екзарх Антим І"
2. СУ "Любен Каравелов"
3. ПТГ "Васил Левски"
4. ПГТ "Михалаки Георгиев"
5. ОУ "Еп. Софроний Врачански"
6. ОУ"Отец Паисий"
7. ОУ "Св. Климент Охридски"
8. ГУО
9. ДГ №1 "Ж. поп Николов"
10. ДГ № 3 "Детелина"
11. ДГ № 4 "В. Левски"
12. ДГ № 8 "Здравец"
13. ДГ № 9 "Арабела"
14. ДГ № 10 "Радост"
15. ДГ №11 "Славейче"
16. ДГ № 13
17. ДГ №14 "Зорница"
18. ДГ № 15 "Незабравка"
19. ДГ № 16 "Русалка"
20. ДГ № 17 "Синчец"
21. ДГ № 18 "Щаст. детство"
22. ДГ № 19 "Звънче"
23. РЦПИОВДУСОП-Видин
24. ПГ "Асен Златаров"
25. СУ "Христо Ботев"
26. СУ "Цар Симеон Велики"
27. СУ"Св.св.Кирил и Методий"
28. СУ „П. Р. Славейков“
29. ОУ "Иван Вазов"
30. ГПЧЕ "Йордан Радичков"
Владая
1. 86 ОУ
2. ДГ № 4
Враца
1. ЦРД
2. ЕГ "Йоан Екзарх"
3. СУ "Козма Тричков"
4. НУ "Иванчо Младенов"
5. НУ "Иван Вазов"
6. НУ "Св. Софроний Врачански"
7. ОУ "Васил Левски"
8. ОУ"Св.св.Кирил и Методий"
9. ПМГ
10. СО
11. СУ "Отец Паисий"
12. СУ "Христо Ботев"
13. СУ "Васил Кънчов"
14. ПТГ "Н.Й.Вапцаров"
15. ПГТР
16. СУ "Никола Войводов"
17. ПГ " Димитраки Хаджитошин "
18. СУ "Мито Орозов"
19. Ресурсен център
20. СУ "Св. Климент Охридски"
21. ДГ "Знаме на мира"
22. ДГ"Звездица"
23. ДГ "Българче"
24. ДГ "ЕТК"
25. ДГ "Люляк"
26. ДГ "Дъга"
27. ДГ "Слънце"
28. ДГ "Щастливо детство"
29. ДГ "Звънче"
30. ДГ "Вълшебница"
31. ДГ "Детска Вселена"
32. ДГ"Детски свят"
33. ДГ "Европейчета"
34. ДГ "Славейче"
35. ДГ"Брезичка"
36. ДГ "Радост"
37. ДГ "Зора"
Вършец
1. ДГ "Слънце"
2. ДГ "Звънче"
3. НУ "Васил Левски"
4. СУ "Иван Вазов"
5. Професионална гимназия
6. ОДК
Габрово
1. НУ "В. Левски"-Габрово
2. ОУ "Ран Босилек" - Габрово
3. ОУ "Н. Рилски"-Габрово
4. ОУ"Ц.Дюстабанов"-Габрово
5. VІ ОУ"Иван Вазов"-Габрово
6. ОУ"Кирил и Методий"-Габрово
7. ОУ "Хр. Ботев"-Габрово
8. СУ "Отец Паисий"
9. СУ "Райчо Каролев" - Габрово
10. НАГ- Габрово
11. ПМГ"Акад.Иван Гюзелев"-Габрово
12. ПГ по строителство
13. ПТГ "Д-р Н.Василиади"
14. ПГТ "Пенчо Семов"
15. НАОП - Габрово
16. Ресурсен център
17. ДГ "Дъга"-Габрово
18. ДГ"Ран Босилек"-Габрово
19. ДГ "Слънце"-Габрово
20. ДГ"Перуника"-Габрово
21. ДГ "Мики Маус" - Габрово
22. ДГ "Явор"-Габрово
23. ДГ "Първи юни"-Габрово
24. ДГ"Радост"-Габрово
25. ДГ "Мечо Пух"-Габрово
26. ДГ"Младост"-Габрово
27. ОУ"Христо Ботев"
Генерал Тошево
1. ОУ "Хр. Смирненски"
2. СУ "Н. Й. ВАПЦАРОВ"
3. ПГ ПО ЗЕМЕДЕЛИЕ
4. УО
5. ДГ "Пролет"
6. ДГ "Първи юни"
7. ДГ "Радост"
8. ЦРД
Горна Малина
1. ДГ
2. СУ "Хр. Ботев"
Горна Оряховица
1. ОУ "Иван Вазов"
2. ОУ "Св.св.Кирил и Методий"
3. ОУ "Св.П.Хилендарски"
4. СУ "Георги Измирлиев"
5. СУ "Вичо Грънчаров"
6. ПТГ "Васил Левски"
7. ПГЕЕ "М.В.Ломоносов"
8. ПГХТ "Асен Златаров"
9. ПГЛПИ "Атанас Буров"
10. ПГЖПТ "Н.Й.Вапцаров"
11. ОДК
12. ДГ "Ален Мак"
13. ДГ "Бодра смяна"
14. ДГ "Божур"
15. СДГ "Детски свят"
16. ДГ "Елена Грънчарова"
17. ДГ "Здравец"
18. ДГ "Първи юни"
19. ДГ "Щастливо детство"
Гроздьово
1. ОУ "Христо Смирненски"
2. ДГ "Щурче"
Гьоврен
1. ОУ"П.Кр.Яворов"
2. ДГ "Радост"
Добрич
1. ОУ"Йордан Йовков"
2. ОУ "Н. Й. Вапцаров"
3. ОУ "Панайот Волов"
4. ОУ "Стефан Караджа"
5. ОУ "Хан Аспарух"
6. ОУ "Хр. Смирненски"
7. ОУ "Христо Ботев"
8. СУ "Г. Ст. Раковски"
9. СУ "Димитър Талев"
10. СУ "Дора Габе"
11. СУ "Свети Климент Охридски"
12. СУ "Любен Каравелов"
13. СУ "П.Р.СЛАВЕЙКОВ"
14. ХУМАНИТАРНА ГИМНАЗИЯ
15. ПМГ "Иван Вазов"
16. ЕГ "Гео Милев"
17. ПГ по МТЕ "М. В. Ломоносов"
18. ПГВМ
19. ФСГ "Васил Левски"
20. ПГАС
21. ПГТ "П. К. Яворов"
22. Ученическо общежитие
23. ДГ № 7 "Пролет"
24. ДГ № 8
25. ДГ № 9 "Пчеличка"
26. ДГ № 10
27. ДГ № 11
28. ДГ № 12
29. ДГ "Първи юни"№17
30. ДГ № 18
31. ДГ № 20
32. ДГ № 23
33. ДГ № 24
34. ДГ № 25
35. ДГ № 26
36. ДГ № 27 "СЛАВЕЙЧЕ"
37. ДГ № 29
38. ДГ № 32
39. ДГ № 33
40. ЧДГ "Надежда"
41. РЦПИОВДУСОП
42. ЧПГТП "Райко Цончев"
43. ЧПГ "Леонардо да Винчи"
44. ПГ по ТОЛП
45. ЧОУ "Леонардо да Винчи"
Долни Пасарел
1. 202 ОУ
2. ДГ №182 "Пчелица"
Дончево
1. ОУ с.Дончево
2. ДГ
Драганово
1. ОУ "Кл.Охридски"
2. ДГ "Ас.Разцветников"
Дралфа
1. ОУ Св. Св. Кирил и Методий
2. ДГ"ЗОРНИЦА"
Дулово
1. СУ "Васил Левски"
2. ОУ "Христо Смирненски"
3. ПГООТ
4. ДГ "Мир"
5. ДГ Щастливо детство
Дупница
1. ОУ"Св.св.Кирил и Методий"
2. СУ "Св. П. Хилендарски"
3. ОУ "Н. Рилски"
4. ОУ "Хр. Павлович"
5. ОУ"Е. Георгиев"
6. ОУ "Св. Кл. Охридски"
7. Гимназия "Христо Ботев"
8. ВСУ"Д.Дебелянов"
9. ПГОСУ
10. ПГT
11. ДГ №1
12. ДГ№2
13. ДГ№3-гр.Дупница
14. ДГ 4" Детелина"
15. ДГ №6
16. ДГ"КАЛИНА"№7
17. ДГ №9 "Слънце"
18. ДГ №11 "Таушаница"
19. ПГ "Акад. С. П. Корольов"
20. ПГХВХТ
21. ЧПКСЗ
Дълго поле
1. ДГ "Първи юни"
2. ОУ "Христо Ботев"
Елин Пелин
1. СУ "Васил Левски"
2. ПГ по керамика
3. ДГ "Радост"
4. НУ "Отец Паисий"
5. ДГ "Здравец
6. ДГ "Слънце"
7. НУ "Христо Ботев"
8. ОУ"Стефан Стефанов"
Елхово
1. НУ "Бр.Жекови" Елхово
2. ДГ "Еделвайс"
3. Г "Свети Климент Охридски"
4. ОУ"Св. Св. Кирил и Методий"
5. ОУ "Св. П. Хилендарски"
6. ПГ "Стефан Караджа"
7. ОбДК
8. ДГ"Надежда"
9. ДГ"Невен"
Етрополе
1. СУ "Хр. Ясенов"
2. ПГ "Тодор Пеев"
3. ДГ "Звънче"
4. ДГ"СЛЪНЧИЦЕ"
5. ДГ "Еделвайс""
6. ОУ"Хр.Ботев"-Етрополе
Земен
1. СУ "Св. св. Кирил и Методий"
2. ДГ - Земен
Златарица
1. СУ "Св.св.Кирил и Методий"
2. ПГ по МСС "Н.Златарски"
3. ДГ "Славейче"
Златоград
1. ПГ-Златоград
2. ОУ " В. Левски" гр.Златоград
3. ОДК
4. ДГ "Снежанка"
5. ДГ "Радост"
6. С О У "АНТИМ І"
Иваново
1. ОУ " Н.Й.Вапцаров "
2. ДГ "Ален мак"
3. ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"
4. ДГ "Детски свят"
5. ОУ " В. Левски "
Каварна
1. НУ"Бр.Миладинови""
2. ОУ"Й.ЙОВКОВ"
3. СУ "Ст. Караджа"
4. ПЗГ "Тимирязев"
5. ОДК
6. ДГ "Радост"
7. ДГ "ЗДРАВЕЦ"
8. ДГ "Детелина"
Казанлък
1. Г-я "Акад. П. Стайнов"
2. ПМГ "Н. Обрешков"
3. ХГ "Св.Св.К.и Методий"Кк
4. СУ "Е. Антим І"Казанлък
5. ПГ"Ив.Хаджиенов".Казанлък
6. ПГ по трансп.и мениджмънт
7. ПГ по ЛПТ. Казанлък
8. ПГ по строителство
9. ОУ "КУЛАТА"
10. ОУ "Георги Кирков". Казанлък
11. ОУ "СВ. П. ХИЛЕНДАРСКИ"
12. ОУ"МАТИ БОЛГАРИЯ"
13. ОУ "Чудомир"
14. ОУ"Н.Й.Вапцаров"
15. ОУ "Антон Страшимиров"
16. ОДК
17. ДГ№1 "ЗДРАВЕЦ"
18. ДГ №2 "Снежанка"
19. ДГ№3 "Теменуга"
20. ДГ№ 6 "Еделвайс".К-к
21. ДГ "Буратино" №7
22. ДГ №8 "Юрий Гагарин"
23. ДГ №9 "Слънчице". Казанлък
24. ДГ №11 "Слънце"
25. ДГ № 13 "Мечо Пух"
26. ДГ "Звънче" 15
27. ДГ №16 "Роза"
28. ДГ №17 "Славейче"
29. ДГ №18 "Пчелица" - Казанлък
30. ДДГ "Детелина" към МО
31. НГПИД Акад. Дечко Узунов
Камено
1. СУ "Христо Ботев"
2. ДГ " Слънце "
Карлово
1. ДГ "Зорница" гр. Карлово
2. ДГ №7 "Първи юни"
3. ДГ № 4 "Слънце"
4. ДГ №6 "Гина Кунчева"
5. СУ "Васил Левски"
6. СУ "Христо Проданов"
7. ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"
8. ОУ "Райно Попович"
9. ПГ по ЖПТ "Хр.Смирненски"
10. ПГ"Бр. Евл. и Хр.Г-ви"-Карлово
11. ДГ "Васил Левски"
12. ДДГ "Светлина"
Карнобат
1. ОУ "Хр.Смирненски"
2. ОУ "П. Р. Славейков"
3. СУ "Св.Св. Кирил и Методий"
4. СУ "Христо Ботев"
5. ПГССЛП
6. ДГ"Мир"
7. ДГ"Вълшебство"
8. ДГ "Яна Лъскова"
9. ДГ "Славейче"
10. ДГ "Иглика"
Кермен
1. ОУ "Христо Смирненски"
2. ДГ "Здравец"
Кесарево
1. ОУ "Н. Райнов"
2. ДГ "Калинка"
Козлодуй
1. ОДК - Козлодуй
2. НУ "Васил Левски"
3. СУ "Хр.Ботев"
4. СУ "Св. св. Кирил и Методий"
5. ПГ по ЯЕ
6. ДГ "Слънчице"
7. ДГ"Звънче"
8. ДГ "Радост"
9. ДГ "Мир"
Коларово
1. ДГ "Детски Свят"
2. СУ "Васил Левски"
3. ОУ "Поп Минчо"
4. ДГ "Теменуга" с.Коларово
Конарско
1. ОУ"Братя Миладинови"
Кочан
1. ДГ "Пролет"
2. СУ "Хр. Смирненски"
Кресна
1. Ц Д Г "Здраве"
2. СУ "Св.Паисий Хилендарски"
Кубрат
1. СУ "Христо Ботев"
2. ПГ
3. ОУ "Хр.Смирненски"
4. Общежитие - Кубрат
5. ОДК
6. ДГ №2 "Щ-во детство"
7. ДГ №3 "Славейче"
8. ДГ №1 "Здравец"
Кукорево
1. ОУ "Христо Ботев"
2. ДГ "Щурче"
Кърджали
1. СУ "Вл. Д.-Майстора"
2. СУ "Йордан Йовков"
3. ОУ"Св.Кл.Охридски"
4. СУ "Отец Паисий"
5. СУ "П. Р.Славейков"
6. ГПЧЕ "Христо Ботев"
7. ПГИ "Алеко Константинов"
8. ПГ по туризъм
9. ПГ "В. Левски"
10. ПГОД " Евридика "
11. ПГЕЕ
12. ПГ по СГС - гр.КЪРДЖАЛИ
13. ПГС
14. ОУ "Васил Левски"
15. ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"
16. ОУ"П.К.Яворов"
17. КУО "Родопи"
18. АО "Славей Златев"
19. ОДК
20. ДГ "Щастие"
21. ДГ"Чайка"
22. ДГ "Максим Горки"
23. ДГ "Райна Княгиня"
24. ДГ"Вяра Надежда и Любов"
25. ДГ "Здравец"
26. ДГ "Детелина"
27. ДГ "Дъга"
28. ДГ "Ян Бибиян"
29. ДГ "Баба Тонка"
30. ДГ"Орфей"
31. Ресурсен център
Кюстендил
1. ПГСС "Св. Климент Охридски"
2. V ОУ "Хр. Ботев"
3. ДГ "Еделвайс"
4. ДГ "Слънцe"
5. ДГ "Мечта"
6. ДГ "1 юни"
7. ДГ "Славейче"
8. ДГ "МАЙ"
9. РЦПИОВДУСОП
10. ОУ "Проф. Марин Дринов"
11. ОУ "Иван Вазов"
12. НУ " Св.Кл.Охридски"
13. Г-я "Н.Рилски"
14. ЕГ "Д-р Петър Берон"
15. ПМГ "Проф. Ем. Иванов"
16. ОДК
17. ПТГ "Джон Атанасов"
18. ПГИМ "Йордан Захариев"
19. СУ "В. Левски"
20. VІ ОУ "Св. П. Хилендарски"
21. ПГТ "Н.Й.Вапцаров"
22. VІІ ОУ "Ильо войвода"
23. ПГЛП
24. ОУ "Даскал Димитри"
25. ОУ "Св. св. Кирил и Методий"
Ловеч
1. ОУ "Васил Левски"
2. ОУ "Христо Никифоров"
3. ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"
4. СУ "Тодор Кирков"
5. СУ "Панайот Пипков"
6. СУ "Св. Климент Охридски"
7. ПМГ
8. ПГМЕТ
9. Ученическо общежитие
10. СУ "Димитър Митев"
11. ОДК
12. ГЧЕ "Екзарх Йосиф I"
13. ПГВМ
14. ПГКОХТ
15. ПГИТУ
16. ОУ "Проф. Д. Димов"
17. РЦПИОВДУСОП
18. ДГ "Люляче"
19. ДГ "Мария Сиркова"
20. ДГ "Снежанка"
21. ДГ "Радост"
22. ДГ "Детелина"
23. ДГ "1-ви юни"
24. ДГ "Зора"
25. ДГ "Слънце"
Лозарево
1. ОУ "Христо Ботев"
2. ДГ
Лозница
1. СУ "Христо Ботев"
2. ПГ по ВМЗ
3. НУ"Васил Левски"
4. ОДК
5. ДГ Веселие
Лом
1. ДГ №1
2. ДГ 2 "Червената шапчица"
3. ДГ №3
4. ДГ №6 "В. Пишурка"
5. ДГ №7
6. ДГ № 9
7. ДГ №12 "Звънче"
8. ДГ № 13 "Детски Свят"
9. ДГ "Пчелица"-14
10. ПГХЗ "Дм. Ив. Менделеев"
11. І ОУ "Никола Първанов"
12. II ОУ "К. Фотинов"
13. СУ "Отец Паисий"
14. ІV ОУ "Христо Ботев"
15. СУ "Д. Маринов"
16. ПГ "Найден Геров"
17. ПГПТ
Малорад
1. ОУ "Св.св.Кирил и Методий"
2. ДГ"Ю. Гагарин"
Марикостиново
1. ДГ "Здравец"
2. ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"
Медковец
1. ДГ "Слънчева дъга"
2. СУ "Отец Паисий"
Мездра
1. ДК
2. ОУ "Св.св.Кирил и Методий"
3. ОУ "Христо Ботев"
4. СУ "Иван Вазов"
5. ПГ " Алеко Константинов "
6. ПГ по МСС
7. ДГ №1 с бази
8. ДГ №2. гр. Мездра
9. ДГ №1 " Мир"
10. ДГ №2
Места
1. ДГ
2. ОУ "Св. св. Кирил и Методий"
Микрево
1. СУ "Св. Паисий Хилендарски"
2. ДГ "Патиланци"
Момчилград
1. СУ "Н.Й.Вапцаров"
2. ПГ по МЛП "В. Левски"
3. ПГТХВП "Св. Св. Кирил и Методи
4. ОУ "Д-р Петър Берон"
5. СОДУ
6. ОДК
7. ДГ "Здравец"
8. ДГ "Щастливо детство"
9. ДГ "Зорница"
Монтана
1. ОУ "Г. Бенковски"
2. ПМГ "Св. Кл. Охридски"
3. ГПЧЕ "Петър Богдан"
4. І ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"
5. II СУ "Н.Й.Вапцаров"
6. III ОУ "Д-р Петър Берон"
7. Четвърто ОУ " Иван Вазов"
8. V СУ "Христо Ботев"
9. VI ОУ "Л. Каравелов"
10. VII СУ
11. Осмо СУ "Отец Паисий"
12. ІХ СУ "Йордан Радичков"
13. ФСГ "Васил Левски"
14. ПГСАГ "Проф.арх. Ст. Стефанов"
15. ПГЛП
16. ОДК " Ние. врабчетата"
17. РЦПИОВДУСОП
18. ПГТЕ "Христо Ботев"
19. ДГ №1
20. ДГ №2 "Незабравка"
21. ДГ 3
22. ДГ №4
23. ДГ N 5
24. ДГ "Слънце"
25. ДГ № 7 "Приказен свят"
26. ДГ №8
27. ДГ № 9 "ЗОРА"
28. ДГ 10
29. ДГ N 11
30. ДГ N 12
Мост
1. ОУ "Христо Смирненски"
2. ДГ "Кокиче"
Нова махала
1. СУ "Кирил и Методий"
2. ДГ"Радост"
3. НУ "Св.св.Кирил и Методий"
4. ДГ "Зорница" Н.Махала
Нови пазар
1. СУ "Васил Левски"
2. СУ "ХАН ИСПЕРИХ"
3. ОДК
4. ДГ "КАЛИНА МАЛИНА"
5. ДГ Зорница
6. ДГ "Пролет"
7. ОУ"Н.Й.Вапцаров"
8. ПГ по СС - Нови пазар
9. ПГХТД "Проф. д-р Асен Златаров
10. ДГ № 1"Китка"
Оброчище
1. СУ"Христо Смирненски"
2. ДГ "Първи юни" Оброчище
Окорш
1. СУ "Йордан Йовков"
2. ДГ "Първи юни"
Пазарджик
1. Ресурсен център
2. ДГ "Радост"
3. ДГ №1 "Здравец"
4. ДГ "Слънчо"
5. ДГ "Валентина Терешкова"
6. ПГИМ
7. НУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ"
8. НУ "Отец Паисий"
9. СУ "Димитър Гачев"
10. НУ Васил Друмев
11. НУ "Г.С.Раковски"
12. ДГ "Върбица"
13. ОУ "Проф. Ив. Батаклиев"
14. Прогимназия "Кирил и Методий"
15. ПГСС "Царица Йоанна"
16. I ОУ "Св. Кл. Охридски"
17. ОУ "Стефан Захариев"
18. ОУ "Христо Ботев"
19. Гимназия "Аксаков"
20. ПГ МЕТ
21. ПГХХТ
22. ПГ по ПТ
23. ПГ по облекло
24. ЕГ "Б.БРЕХТ"
25. ПГСА
26. ДГ №9 "Калина Малина"
27. ОУ"Хр. Смирненски"
28. СУ "Г. Бенковски"
29. Целодневна детска градина "Зор
30. ДГ "Дъга"
31. НУ "Никола Фурнаджиев"
32. СУ "Георги Брегов"
33. ДГ №3 "Пролет"
34. ДГ №5 "Снежанка"
35. ДГ №6 "Юрий Гагарин"
36. СУ "Д-р П.Берон"
37. Средношколско общежитие
38. ОУ "ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ"
39. МГ "К.Величков"
40. ОДК
Перник
1. ОУ "Св. Ив. Рилски"
2. VII ОУ "Г. С. Раковски"
3. VІІІ ОУ "Кракра Пернишки"
4. 9-то ОУ
5. Х ОУ "Ал. Константинов"
6. XI ОУ"Елин Пелин"
7. ХІІ ОУ "Васил Левски"
8. XIII ОУ
9. ОУ"Св.К.К.Философ"
10. V СУ "П.Р. Славейков"
11. VІ СУ"Св.Св."Кирил и Методий"
12. XVI ОУ - гр. Перник
13. СУ "Д-р Петър Берон"
14. СУ "Олимпиец"
15. ПМГ "Христо Смирненски"
16. ГПЧЕ "Симеон Радев"
17. ПТГ " Юрий Гагарин"
18. ПГЕМП "Христо Ботев"
19. ПГТС "Арх. Йордан Миланов"
20. ТПГ "Мария Кюри"
21. ПГ по икономика
22. ПГОТ "Свети Иван Рилски"
23. РЦПИОВДУСОП
24. ОДК
25. ДГ №1 "Миньорче"
26. ДГ № 2
27. ДГ № 3 "Пролетен цвят"
28. ДГ№4"Чуден свят"
29. ДГ № 5
30. ДГ № 6
31. ОДГ Пролет
32. ДГ № 8 "ИЗВОРЧЕ"
33. ДГ №9
34. ДГ №11
35. ДГ №12 "Радост"
36. ДГ № 14
37. ДГ № 15
38. Ученическо общежитие
Петрич
1. ДГ №1"Снежанка"
2. ДГ № 2 Здравец
3. ДГ №3-Слънце
4. ДГ № 2 Звънче
5. ДГ№3Детелина
6. ПГМЕТ
7. ПГИТ "Проф.д-р Ас.Златаров"
8. СУ"Никола Й.Вапцаров"
9. Гимназия "Пейо К. Яворов"
10. СУ "Антон Попов"
11. І-во ОУ"Кочо Мавродиев"
12. ІІІ ОУ "Гоце Делчев"
13. ІV ОУ "Хр. Смирненски"
14. ОДК
Пещера
1. ОДК
2. ОУ "Петко Рачов Славейков"
3. ДГ "Деница"
4. ДГ "Изгрев"
5. ДГ "Иглика"
6. Слънчо
7. НУ " Михаил Каролиди "
8. НУ"Михаил Куманов"
9. ОУ"Св. Патриарх Евтимий"
10. СУ"Св. Климент Охридски"
11. ПГХВТ"Атанас Ченгелев"
12. ОУ "Любен Каравелов"
13. ДГ "Сокола"
14. ПГЛПМ "Васил Левски"
Пирне
1. ОУ "Хр.Ботев"
Плевен
1. НУ "Единство"
2. НУ "Хр.Ботев"
3. НУ"Патриарх Евтимий"
4. НУ"Отец Паисий"
5. ОУ "Н. Й. Вапцаров"
6. ОУ "Д-р П.Берон"
7. ОУ "Св. Климент Охридски"
8. ОУ "В.Левски"
9. ОУ "Й. Йовков"
10. ОУ "Лазар Станев"
11. Прогимназия"Цветан Спасов"
12. МГ "Гео Милев"
13. ГПЧЕ-Плевен
14. СУ "Анастасия Димитрова"
15. СУ "Стоян Заимов"
16. СУ "Иван Вазов"
17. СУ "Пейо Яворов"
18. СУ"Хр.Смирненски"
19. СУ "Г. Бенковски"
20. ДФСГ "Интелект"
21. ПГ по МЕТ
22. ПГХВТ "Луи Пастьор"
23. ПГМХТ
24. ПГСАГ "Н.Фичев"
25. ПГ по транспорт
26. ПГЛВ
27. ПГОТ "Христо Бояджиев"
28. ПГЕХТ "Проф. Асен Златаров"
29. ПГРТО
30. ПГ ПСТТ
31. ПГ"Захарий Зограф"
32. ПГ по туризъм - Плевен
33. МУЦТПО
34. ЦУТНТ
35. ЦРД
36. ОСО
37. УСШ
38. СДГ "Теменуга"
39. ДГ №1"Славейче".
40. ДГ №2 "Зорница"
41. ДГ №3 "Еделвайс"
42. ДГ №4 "Първи юни"
43. ДГ№5 "Гергана"
44. ДГ № 6 "Незабравка"
45. ДГ №7 "Снежанка "
46. ДГ №9
47. ДГ№1 "Щастливо детство"
48. ДГ №2
49. ДГ №3 " Кокиче"
50. ДГ №4 "Пролет"
51. ДГ № 5 "Слънце"
52. ДГ №6 "Чучулига"
53. ДГ №7"Синчец"
54. ДГ №8"Щурче"
55. ДГ №10 "Надежда"
56. ДГ №12 "Ралица"
57. ДГ№ 13 "Иглика"
58. ДГ №15 "Звънче"
59. ДГ № 18 "Дружба"
60. ДГ №19 "Яница"
61. ДГ №20 "Калина"
62. РЦПИОВДУСОП
63. ЧПК "ИКОМ ИНТЕЛЕКТ"
64. НУИ "П.Пипков" гр. Плевен
Пловдив
1. ДГ "Буратино"
2. ДГ "Зора"
3. ДГ "Искра"
4. ДГ "Каменица"
5. ДГ "Люляк"
6. ДГ "Майчина грижа"
7. ДГ "Малкият принц"
8. ДГ "Мирослава"
9. ДГ "Незабравка"
10. ДГ "Перуника"
11. ДГ "Радост"
12. ДГ "Снежанка"
13. ДГ "Щурче"
14. ДГ "Чучулига"
15. ОУ"Ал.Константинов"
16. ОУ "Тютюнджян"
17. ОУ "Гео Милев"
18. ОУ "Георги Бенковски"
19. ОУ "Д-р П. Берон"
20. ОУ "Душо Хаджидеков"
21. ОУ "Екзарх Антим І"
22. ОУ "К.Честеменски"
23. СУ "Любен Каравелов"
24. ОУ "Княз Александър I"
25. ГХП "Св. Св. Кирил и Методий"
26. СУ "Св.Паисий Хилендарски"
27. СУ "Св. Кл. Охридски"
28. СУ "Свети Патриарх Евтимий"
29. СУ "Цар Симеон Велики"
30. ОДК
31. ПГЕЕ
32. НТГ
33. ПГ по облекло "Ана Май"
34. ПГВАД "Хр. Ботев"
35. ПГТ "Проф. д-р Асен Златаров"
36. ПГ по битова техника
37. РЦПИОВДУСОП - Пловдив
38. СОДУ - Пловдив
39. ДГ "Щастливо детство"
40. ДГ "Арлекино"
41. ДГ "Биляна"
42. ДГ "Детелина"
43. ДГ "Лилия"
44. ДГ "Маргаритка"
45. ДГ "Наталия"
46. ДГ Родина
47. ДГ "Ружа"
48. ДГ "Чайка"
49. СДГ за ДУС "Ф. Урбих"
50. НУ "Кирил Нектариев"
51. НУ "П. Р. Славейков"
52. ОУ "Васил Левски"
53. ОУ "Д. Дебелянов"
54. ОУ "Пенчо Славейков"
55. СУ "Н. Геров"
56. СУ "Симон Боливар"
57. ПГАСГ "Арх.Камен Петков"
58. ПГТ "Гоце Делчев"
59. ПГСТ "Пеньо Пенев"
60. ДГ "Боряна"
61. ДГ "Дружба"
62. ДГ " Елица"
63. ДГ "Звезда"
64. ДГ "Мир"
65. ДГ "Росица"
66. ДГ " Светла"
67. ДГ "Рая"
68. ОУ "Васил Петлешков"
69. ОУ "Драган Манчов"
70. ОУ "Елин Пелин"
71. ОУ "Тодор Каблешков"
72. СУ "Св. Св. Кирил и Методий"
73. ОМГ "Акад. К. Попов"
74. СУ "Васил Левски"
75. ДГ "Космонавт"
76. ДГ "Славей"
77. ДГ "Бреза"
78. ДГ "Весела"
79. ДГ "Дъга"
80. ДГ "Захарно петле"
81. ДГ "Марица"
82. ДГ "Пролет"
83. НУ "Христо Ботев"
84. ОУ "Димитър Димов"
85. ОУ "Йордан Йовков"
86. ОУ "П. Волов"
87. ОУ "Райна Княгиня"
88. СУ "Никола Вапцаров"
89. СУ "П. Кр. Яворов"
90. СУ "Христо Груев Данов"
91. ЕГ "Пловдив"
92. ЕГ "Иван Вазов"
93. ФЕГ "Сент-Екзюпери"
94. ПГХТТ
95. ПГКИТ "Д-р Иван Богоров"
96. ДГ "Ралица"
97. ДГ "Албена"
98. ДГ "Валентина"
99. ДГ "Вяра"
100. ДГ "Деница"
101. ДГ "Здравец"
102. ДГ "Зорница"
103. ДГ "Малина"
104. ДГ "Мая"
105. ДГ "Нaдежда"
106. ДГ "Осми март"
107. ДГ "Светлина"
108. СУ "Братя Миладинови"
109. НУ "Св. Кл. Охридски"
110. ОУ "Д.Талев"
111. ОУ "Захари Стоянов"
112. ОУ "Стоян Михайловски"
113. ОУ "Яне Сандански"
114. СУ "Константин Величков"
115. СУ "Св. К. К. Философ"
116. ПГМТ "Проф. Цв. Лазаров" - П-в
117. ПГ по машиностроене
118. ДГ "Д-р Едгар Бороу"
119. ДГ "Белослава"
120. ДГ "Велимира"
121. ДГ "Десислава"
122. ДГ "Еделвайс"
123. ДГ "Кремена"
124. ДГ "Слънце"
125. ДГ "Таня Савичева"
126. ДГ "Чeрвената шапчица"
127. СУ „Димитър Матевски"
128. СУ "Св. Седмочисленици"
129. СУ "Св. Софроний Врачански"
130. СУ "Черноризец Храбър"
131. ДДГ"Кокиче"
132. ЧСУ "ДРУЖБА"
133. ЧПГ "Класик"
134. ЧПГ "Едмънд Бърк"
135. ЧОУРЧО "Класик"
136. ЧПГЧО "Стоянстрой"
137. ЧПГИУ
138. ЧПК "Омега"
139. ЧОУ "Бъдеще"
140. ЧДГ "Детство мое"
141. ЧДГ "Фамилия"
142. ЧДГ "Дъга от мечти"
143. ПДГ "Джой"
144. ЧПК "Филипополис" Пловдив
145. НУМТИ "Добрин Петков"
146. НГСЕИ
147. НХГ "Цанко Лавренов"
Полски Тръмбеш
1. СУ "Ц.Церковски"
2. ДГ "Детски свят"
Поляците
1. ОУ"Васил Левски "
Поповица
1. ОУ " Христо Ботев "
2. ДГ"Н.Вапцаров"
Попово
1. ОУ "Никола Вапцаров"
2. ОУ"Св.Кл.Охридски"
3. ОУ "Л.Каравелов"
4. Гимназия "Христо Ботев"
5. ПГТЛП-Попово
6. ПГСС "Н.Пушкаров"
7. ДГ "Слънце"
8. ДГ 1 "Люляче"
9. ДГ №2 "Пролет"
10. ДГ № 3 " Лястовичка "
11. ДГ № 4 " Славейче "
12. ДГ № 6 " Здравец "
Провадия
1. I ОУ "Христо Смирненски"
2. II ОУ "Иван Вазов"
3. СУ Д.Благоев
4. ПГХРТ "Цар Симеон Велики"
5. ПГСС "Земя"
6. ОДК
7. ДГ "Снежанка"
8. ДГ"Пролет"
Равно поле
1. ДГ"Кокичe"
2. ОУ "Христо Ботев"
Разград
1. ПГИ "Робер Шуман"
2. ПТГ "Шандор Петьофи"
3. ПГХТБТ"Мария Кюри"
4. ПГССХВТ "Ангел Кънчев"
5. ПГТС "Хр. Смирненски"
6. ГПЧЕ "Е. Йосиф"
7. ПМГ "Акад.Н.Обрешков"
8. ОУ "Н.Й.Вапцаров"
9. СУ "Хр.Ботев"
10. ОУ "Васил Левски"
11. ОУ "Н.Икономов"
12. ОУ "И.С.Тургенев"
13. ОУ"Отец Паисий"
14. ПГО "Ст. Н. Спасо-Еленина"
15. МУЦ ТПО
16. ЦУТНТ - Разград
17. ЦРД
18. УСШ "Р. Бухтев"
19. ОС гр. Разград
20. ресурсен център
21. Спортно училище
22. ДГ 8 "Райна Княгиня"
23. ДГ-2
24. ДГ No 3 "Приказка"
25. ДГ №4 "Митко Палаузов"
26. ДГ №5"Незабравка"
27. ДГ 6 "6-те ястребинчета"
28. ДГ No7 "Васил Левски"
29. ДГ 11"Детелина"
30. ДГ No12 "Зорница"
31. ДГ 14 "Славейче"
Разлог
1. ДГ"Радост"
2. ПГТХТ "Н. Стойчев"
3. ПГ по МСС
4. ПГТ
5. СУ"Бр.Каназиреви"
6. ОУ Никола Парапунов
7. НУ "Яне Сандански"
8. НУ"Св.Св.Кирил и Методий"
Рудник
1. НУ"Д-р П.БЕРОН"
2. ОУ "Св. Климент Охридски"
3. ДГ №4 " Калинка"
Русе
1. ОУ"Отец Паисий"
2. ОУ"Любен Каравелов"
3. ОУ "Ангел Кънчев"
4. ОУ "Бр. Миладинови"
5. ОУ "Иван Вазов"
6. ОУ "Алеко Константинов"
7. ОУ "Тома Кърджиев"
8. ОУ "Никола Обретенов"
9. ОУ"Васил Априлов"
10. ОУ "Христо Смирненски"
11. АГ "Гео Милев"
12. МГ "Баба Тонка"
13. СУЕЕ
14. СУПНЕ "Фридрих Шилер"
15. ОУ "Олимпи Панов"
16. СУ "Йордан Йовков"
17. СУ "Христо Ботев"
18. СУ "Възраждане"
19. СУ "Васил Левски"
20. СОДУ
21. ПЧСУ "Леонардо да Винчи"
22. ЧПГ "Джордж Байрон"
23. ЧНУ "Вяра. Надежда. Любов"
24. ПГЕЕ "Апостол Арнаудов"
25. ПГДВА " Йосиф Вондрак "
26. ПГСС "Ангел Кънчев"
27. ПГМТ "Юрий Гагарин"
28. ПГО "Недка Иван Лазарова"
29. ПГ по туризъм
30. ПГИУ "Елиас Канети"
31. ПГРКК
32. ПГ по транспорт - РУСЕ
33. ПГСАГ "ПЕНЬО ПЕНЕВ"
34. ПГПТ "Атанас Ц. Буров"
35. СУ"М-р Атанас Узунов"
36. Частен професионален колеж
37. ДГ"Русалка"
38. ДГ"Синчец"
39. ДГ "Ралица"
40. ДГ "Детелина"
41. ДГ"Иглика" Русе
42. ДГ"Снежанка"
43. ДГ"Чучулига"
44. ДГ "ПИНОКИО"
45. ДГ "Незабравка" - Русе
46. ДГ "Зора"
47. ДГ" ЗДРАВЕЦ"
48. ДГ "Слънце"
49. ДГ "Червената шапчица"
50. ДГ"Звездица"
51. ДГ "Пролет"
52. ДГ "Радост"
53. ЧДГ "Смехорания"
54. ЧДГ
55. ЦУТНТ
56. ОБЩЕЖИТИЕ ЗА СРЕДНОШКОЛЦИ
57. У С Ш
58. Ресурсен център
59. НУИ"ПРОФ.В.СТОЯНОВ"-РУСЕ
Самуил
1. СУ"Св.Св.Кирил и Методий"
2. ДГ "Кокиче"
Сандански
1. ДГ № 1
2. ДГ №3 "Пролет"
3. ДГ № 4 "Радост"
4. ДГ № 1
5. ДГ№2
6. ПТГ
7. ЗПГ "Климент Тимирязев"
8. ІІ ОУ"Хр.Смирненски"
9. Г "Яне Сандански"
10. І ОУ "Св. Климент Охридски"
11. ІІІ ОУ "Христо Ботев"
12. ІV-то ОУ "Св.Св.Козма и Дамян"
13. Общежитие
14. Вечерна гимназия
15. Спортно училище
Свищов
1. ОУ "Ф.Сакелариевич"
2. СУ "Цв. Радославов"
3. СУ "Николай Катранов"
4. СУ "Д.Благоев"
5. ДТГ "Д.Хадживасилев"
6. ПГ "Проф.д-р А.Златаров"
7. ПГ по ЛПС
8. ДГ №1 "Васил Левски"
9. ДГ №3 "Радост"
10. ДГ №2 "Калина Малина"
11. ДГ "Детски свят"
12. ДГ "Слънчо"
13. ДГ№1 "Чиполино"
14. Оздравителна ДГ
Севлиево
1. НУ "Св.Св.Кирил и Методий"
2. ОУ "Х. Ботев"-Севлиево
3. ОУ "Ст.Пешев"-Севлиево
4. СУ "В. Левски"
5. ПГМЕТ - Севлиево
6. ДК "Й.Йовков"-Севлиево
7. ПГ "М. Попов"
8. ДГ "Радост" - Севлиево
9. ДГ "Слънце"-Севлиево
10. ДГ "Пролет"-Севлиево
11. ДГ"Щ. детство"-Севлиево
Сливен
1. НУ "Васил Левски"
2. 1 СУ
3. ОУ "Христо Ботев"
4. ІІІ ОУ - Сливен
5. ІV ОУ - Сливен
6. 5 СУ
7. VIОУ
8. ОУ "П.Хитов"
9. ОУ "Юрий Гагарин"
10. ОУ "Св.св.Кирил и Методий"
11. 10-СУ -"Йордан Йовков"
12. XI СУ
13. 12 ОУ- Сливен
14. ПГТО "Добри Желязков"
15. ПГЕЕ "Мария Кюри"
16. ПГИ Проф.д-р Д. Табаков
17. ПГХТ "Акад. Н. Неделчев"
18. СПГСГ "Арх.Г. Козаров"
19. ПГМ
20. СУ "Аргира Жечкова"
21. ПМГ "Добри Чинтулов"
22. ГПЗЕ "З. Стоянов"
23. СУ "Димитър Рохов"
24. ХГ "Д. Дамянов" - Сливен
25. Ч П К М
26. Детски комплекс - Сливен
27. ЧПТК
28. РЦПИОВДУСОП
29. ДГ " Теменуга "
30. ДГ "Дeтство"
31. ДГ "Детски рай"
32. СДГ "Калина"
33. ДГ " Зорница "
34. ДГ " Елица "
35. ДГ " Синчец" - Сливен
36. ДГ " Мак "
37. ДГ " Здравец "
38. ДГ " В. и Х. Папазян "
39. ДГ"Божур "
40. ДГ " Звездица "
41. ДГ " Еделвайс "
42. НХГ "Д. ДОБРОВИЧ"
Смолян
1. CОУ "Св. Св. Кирил и Методий"
2. ОУ"Юрий Гагарин"
3. СУ "Отец Паисий"
4. ОУ "Проф. д-р Асен Златаров"
5. ОУ "Стою Шишков"
6. ОУ "Иван Вазов"
7. ПГ ПО ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИИ
8. ПГИ "Карл Маркс"
9. СПГ по туризъм и строителство
10. УО "Васил Димитров"
11. ОДК
12. ДГ № 1 "Слънце"
13. ДГ № 2
14. ДГ "Родопчанче"
15. ДГ №4 "Радост"
16. ДГ № 5
17. ДГ № 8
18. ДГ-6 "Зорница"
19. Ц Д Г № 10
20. ДГ №11
21. РЦ ПИОВДУСОП
22. Колеж по охрана и сигурност
23. ПМГ "Васил Левски"
24. ГПЧЕ "Иван Вазов"
25. ПГПИ-Смолян
Сопот
1. ДГ "Приказен свят"
2. СУ "Иван Вазов"
3. НУ "Н.Петкова"
4. ЦРД
5. ПГ "Ген. Вл. Заимов"
6. ДГ №1 "Роза"
7. ДГ "Слънчево детство"
София
1. ЧНУ с РЧЕО "Фоти"
2. Цар Симеон Велики
3. 2 СУ "Акад.Емилиян Станев"
4. 5 ОУ "Ив. Вазов"
5. 26 СУ "Йордан Йовков"
6. 50 ОУ"Васил Левски"
7. 52 ОУ
8. 64 ОУ
9. ЧДГ "Маргаритка"
10. ПГЕБ"Проф. д-р Асен Златаров"
11. ЧПСУ "Свети Наум"
12. ЧСУ "РЬОРИХ"
13. ЧСУ "Дрита"
14. ЧОУ "Света София"
15. ЧСУ "Свети Георги"
16. ЧПК по мениджмънт "Адам Смит"
17. ЧДГ "Малки стъпки"
18. ЧДГ "Цветен ден"
19. ЧДГ "Мила"
20. ЧОУ "Проф. Николай Райнов"
21. Веселото Гардже
22. ЧДГ "Лиди"
23. ЧДГ "Българанче"
24. ЧДГ " ЕКОмалчовци "
25. ЧДГ "Веселите камбанки"
26. ЧДГ КИТА
27. ЧДГ "Детски свят"
28. Зелена Детска Къща Монтесори
29. ЧДГ "Росица"
30. ЧСУ "Евлоги и Христо Георгиев
31. ЧДГ "Лапину"
32. ЧДГ "Германи"
33. ЧДГ Къща на децата
34. ЧДГ "Ежко Бежко"
35. ЧДГ "Свети Георги"
36. ЧДГ "Звездичка"
37. ЧДГ "РАЙ"
38. ЧДГ"Дрита"
39. ЧДГ "Сияние"
40. ЧДГ " Елхица"
41. ЧДГ "БОЯНА"
42. ЧНДГ "Увекинд"
43. ЧДГ "Немо"
44. ЧДГ "Златно зрънце"
45. СДГ 60 "Бор"
46. ДГ№116"Мусала"
47. Ц ДГ№112 "Детски свят"
48. ДГ № 160
49. ДГ №37 "Вълшебство"
50. ДГ № 46 "Жива вода"
51. "Палави крачета"
52. 61 ОУ" Св. Св. Кирил и Методий
53. 62 ОУ "Хр. Ботев"
54. 70-о ОУ
55. 74 СУ "Гоце Делчев"
56. 140 СУ "Иван Богоров"
57. ЧДГ "Приятелска къща"
58. ЧСУ "ДРУЖБА"
59. ЧДГ " Арлекино"
60. ДГ 82
61. ДГ-41
62. ДГ № 42
63. ДГ N5
64. 18 СУ "Уилям Гладстон"
65. 30 СУ "Братя Миладинови"
66. 32. СУ "Св. Климент Охридски"
67. 46 ОУ "К. Фотинов"
68. 67 ОУ "Васил Друмев"
69. 76. ОУ
70. 91 НЕГ
71. 134 СУ "Д. Дебелянов"
72. 136 ОУ "Любен Каравелов"
73. 5.ВСУ"Пеньо Пенев"
74. ПГИИРЕ
75. НПГПТО "М.В.Ломоносов"
76. ПГТКИ
77. ПГ по ПСТТ
78. ЧПБУ "Евростандарт"
79. ЧПГ " Езиков свят"
80. ЧОУ "Веда"
81. ЧПГ "ВЕДА"
82. КОЛЕЖ
83. ЧПК"София"
84. ЧОУ "Светлина"
85. ЧОУ "Езиков свят"
86. НДД
87. ЧДГ "Ново Поколение"
88. ДГ №1
89. ДГ №116
90. ДГ № 65
91. ДГ№81 "Лилия"
92. ДГ № 120
93. ДГ № 50 "Куики"
94. ДГ № 119
95. 11 ОУ "Св. П. Зографски"
96. 105. СУ "Атанас Далчев"
97. 119 СУ "Академик М. Арнаудов"
98. СПГЕ "Джон Атанасов"
99. ПГФК "Княгиня Евдокия"
100. ЧЕГ "Проф.Ив.Апостолов"
101. ЧОУ " Св. Климент Охридски"
102. ЧПК "Бизнес и финанси"
103. ЧДГ "Питър Пан"
104. ДГ №165 "Латинка"
105. ДГ № 30 "РАДЕЦКИ"
106. ДГ №34 "БРЕЗИЧКА"
107. ДГ № 49 "Радост"
108. ДГ №133
109. ДГ №29 "Слънце"
110. ДГ №23
111. 3 СУ "МАРИН ДРИНОВ"
112. 43 ОУ "Христо Смирненски"
113. 45 ОУ
114. 113 СУ
115. ІІ АЕГ "Томас Джеферсън"
116. ПГТЕ "Хенри Форд"
117. ПГАВТ "А.С.ПОПОВ"
118. ПГХВТ
119. Ресурсен център ПИОВДУСОП
120. ДГ № 51 "Щурче"
121. ДГ №52 "ИЛИНДЕНЧЕ"
122. ДГ № 21 " ЗОРА "
123. ДГ № 179 " Синчец "
124. ДГ №53
125. 4 ОУ
126. 68 СУ"Акад.Никола Обрешков"
127. 69 СУ "Д. Маринов"
128. 89 ОУ..Д-р Христо Стамболски"
129. 108 СУ "Н.Беловеждов"
130. 150-то ОУ "ЦАР СИМЕОН ПЪРВИ"
131. 163 ОУ
132. ПГ ПО ТРАНСПОРТ
133. ЧТК
134. ДГ № 88
135. ДГ № 85 "ЗВЕЗДИЧКА"
136. ДГ № 77
137. ДГ№ 36
138. ДГ №13
139. ДГ №4
140. ДГ № 96
141. ДГ №108
142. 17 СУ "Дамян Груев"
143. 28 СУ "А. Константинов"
144. 57 СУ "Св. Н. Охридски"
145. 75 ОУ"Т.Каблешков "
146. 92 ОУ"Димитър Талев"
147. 123 СУ "Стефан Стамболов
148. 135 СУ
149. 147 ОУ
150. СГХСТ
151. ПГБЕТС
152. ЧСУ "Орфей"
153. ЧПГИТИ ..БУЛПРОГРЕС"
154. Колеж "Братя Вълчеви"
155. ЧПК.. БУЛПРОГРЕС"
156. ДГ№6
157. ДГ № 24 " КОЛЕДАРЧЕ "
158. ДГ 128"Феникс"
159. ДГ № 130
160. ДГ №140 "Тинтява"
161. ДГ №40
162. ДГ N 54"ДЪГА"
163. 19 СУ"Елин Пелин"
164. 25 ОУ
165. 34 ОУ "Стою Шишков"
166. 36 СУ "Максим Горки"
167. 51-во СУ
168. 132. СУ "Ваня Войнова"
169. 142 ОУ "Веселин Ханчев"
170. ПГИЧЕ "Св. Методий"
171. ЧПГ "П.К.Яворов"
172. ЧЕСУ "Дорис Тенеди"
173. СЕГ
174. ЧПК "Евклид"
175. ЧДГ 101Защо
176. ЛДГ № 134
177. ДГ №7
178. ДГ №67
179. ДГ № 85
180. ДГ №99
181. ДГ № 114
182. ДГ 124
183. ДГ №136
184. ДГ № 145
185. ДГ № 93 " Чуден свят"
186. ДГ 162 "Вихрогонче"
187. ДГ№8"Таврия"
188. ДГ № 80
189. 85 СУ "Отец Паисий"
190. 156-о ОУ "В.Левски"
191. 159 ОУ
192. 162 ОУ "Отец Паисий"
193. ДГ № 44 "Калина"
194. ДГ N 45
195. ДГ № 58 "Слънчево утро"
196. ДГ №146
197. 21СУ "ХРИСТО БОТЕВ"
198. 35 СУ "Добри Войников"
199. 107 ОУ
200. 120 ОУ "Г.С.Раковски"
201. 122 ОУ " Н. Лилиев"
202. 139 ОУ "Захарий Круша"
203. НПМГ
204. ЧДГ "Д-р П.Берон"
205. ПГО"Княгиня Мария Луиза"
206. СГСАГ "ХРИСТО БОТЕВ"
207. НФСГ
208. ЧПГ "БАНКЕР"
209. ЧОУ "Д-р Петър Берон"
210. СОДУ СДС "Св. Иван Рилски"
211. ЧСУ "Българско школо"
212. Колеж по охрана и сигурност
213. ЧПГОС
214. ЧУТИ "Г.С.Уланова"
215. ЧСУ "Г.С.Уланова"
216. ЧДГ Тути
217. ЧДГ "Фънки Мънки"
218. ЧДГ Патета
219. Камелини Монтесори
220. ЧПК "МУОС"
221. ДГ №175
222. ЧДГ Кристофър Робин
223. ЧДГ "Алиса"
224. ЦЧДГ "ЖИРАФЧЕ"
225. ЧДГ Слънчево зайче
226. ЧДГ "Г.С.Уланова"
227. ДГ №19
228. ДГ №56
229. ДГ №11"КОРАБЧЕ"
230. ДГ № 92 "ЛОЗИЧКА"
231. ДГ№93
232. ДГ №141
233. ДГ № 166 "Веселушка"
234. ДГ №174"Фют"
235. 27 СУ
236. 33 ОУ "Санкт-Петербург"
237. 37 СУ "Райна Княгиня"
238. 40 СУ
239. 56.СУ "Проф. К. Иречек"
240. 77 ОУ
241. 79 СУ "Индира Ганди"
242. 90 СУ
243. 96 СУ "Л. Н. Толстой"
244. 97 СУ
245. 103 -то ОУ
246. 137 СУ "Ангел Кънчев"
247. 33 ЕГ "Света София" р-н Илинде
248. ЧНГ "ЕРИХ КЕСТНЕР"
249. ЧСУ "П.Р.Славейков"
250. ЧОУ "ЕРИХ КЕСТНЕР"
251. ЧДГ ЗАМЪКЪТ
252. ЧПКБА
253. ЧДГ "Ерих Кестнер"
254. ЧДГ"Чудната къщичка"
255. ДГ-95" Омайниче"
256. ЧДГ "Бонбон"
257. ДГ-86 АСЕН БОСЕВ
258. ДГ № 73
259. ДГ № 68 "Ран Босилек"
260. ДГ№64"Първи юни"
261. ДГ № 47 "Незабравка"
262. ДГ № 35
263. ДГ № 32 "Българче"
264. О Д З № 31 "ЛЮЛИН "
265. ДГ № 22
266. ДГ-20
267. ДГ №139 "Панорама"
268. ДГ-97
269. ДГ №57
270. ДГ № 101
271. ДГ№55"Иглика"
272. ДГ №100
273. 10 СУ "Теодор Траянов"
274. 39 СУ "П.Динеков"
275. 81 С О У "Виктор Юго"
276. 82. ОУ "В. Априлов"
277. 118 СУ
278. 125 СУ Проф. Боян Пенев
279. 128 СУ "Алберт Айнщайн"
280. 131 СУ
281. 144 СУ "Народни будители"
282. 145 ОУ " Симеон Радев "
283. СУ "Ген. Вл. Стойчев"
284. ТУЕС
285. ЧОУ "Меридиан 22"
286. ЧПГЧО "Меридиан 22"
287. ЧСУ ЕСПА
288. Американски колеж в София
289. ЧСУЧП "Абрахам Линкълн"
290. ЧДГ "ЕКО ДАРА"
291. ЧДГ "Ян Бибиян"
292. ЧДГ"Аника"
293. ЧДГ Детски Оазис
294. ДГ №189 "Сто усмивки"
295. ЧОУ"Азбуки"
296. ДДГ "Младост"
297. ЧДГ "Джани Родари"
298. ЧДГ "Меридиан 22"
299. ДГ №26 "Калина"
300. ДГ № 98 " Слънчево зайче
301. ДГ №14
302. ДГ № 188
303. ДГ №59"Елхица"
304. ДГ №71
305. ДГ-11 "Мики Маус"2213972
306. ДГ №9 "Зорница"
307. ДГ № 19
308. ДГ № 178 "Ср. Копитце"
309. ДГ 76
310. ДГ № 70
311. ДГ№ 28
312. ДГ № 123
313. ДГ № 75
314. ДГ № 17
315. ДГ №117 - Надежда
316. ДГ №56
317. 15 СУ
318. 16. ОУ "Р. Жинзифов"
319. 54 СУ
320. 63 ОУ "Христо Ботев"
321. 98 Начално училище
322. 101 СУ "БАЧО КИРО"
323. 102 ОУ
324. 141 ОУ
325. 153 СУ "Н.Рилски"
326. ДГ№172 " София"
327. ЧПКТ"Свети Мина"
328. Ч Д Г "Симба"
329. СтЦРД
330. ДГ №24
331. ДГ№ 83" СЛАВЕЙЧЕ"
332. ДГ № 15 "Чучулига"
333. ДГ №27"Детска китка"
334. ДГ №38
335. ДГ № 90
336. ДГ № 170 "Пчелица"
337. ДГ№115
338. ДГ № 171 Свобода
339. ДГ №137
340. ДГ № 6
341. 170 СУ "Васил Левски"
342. 1 СУ "Пенчо П. Славейков"
343. 112 ОУ
344. 129 ОУ "Антим -І"
345. 164 ГПИЕ
346. Първа АЕГ
347. СМГ"П. Хилендарски"
348. IVСВГ
349. ЧДГ
350. ПГМЕ
351. СПГТ
352. ЧСУ "УВЕКИНД"
353. ПЧАГ "Уилям Шекспир"
354. ЧПК "Иком Интелект"
355. ЧДГ"Славейче"
356. ЧПДГ "Къщата на Алиса"
357. ДГ №60
358. ДГ № 100
359. ДГ № 104
360. ДГ№ 62
361. ДГ №150
362. ДГ №151 "Леда Милева"
363. 53 ОУ
364. 66 СУ "Филип Станиславов"
365. 72 ОУ " Христо Ботев "
366. 88 СУ "Д. Попниколов"
367. 149 СУ
368. НСУ "София"
369. ПГЕА
370. ПГСС "БУЗЕМА"
371. ЧОУ "Д-р Мария Монтесори"
372. ЧСУ "Евростар"
373. ЧДГ Светлина
374. ЧДГ"Синьо езеро"
375. ЧПК "ХАРМОНИЯ"
376. ЧДГ "Д-р Мария Монтесори"
377. ДДГ "Средец" към МО
378. ДГ 84 " ДЕТЕЛИНА"
379. ДГ № 72 "УСМИВКА"
380. ДГ № 161" ЛАСКА "
381. ДГ№9 "Пламъче"
382. ДГ № 164 "Зорница"
383. ДГ № 33
384. ДГ № 39" ПРОЛЕТ "
385. 83 ОУ
386. 84 ОУ
387. СУ "Св.Иван Рилски"
388. ЧДГ"Вълшебен свят"
389. 24 СУ "П. К. Яворов "
390. 42 ОУ
391. 44. СУ "НЕОФИТ БОЗВЕЛИ"
392. 49-то ОУ "Бенито Хуарес"
393. 95 СУ
394. 106 ОУ
395. 124 ОУ "Васил Левски"
396. 130 СУ "Стефан Караджа"
397. 143 ОУ " Г. Бенковски"
398. 166 СУ "В.Левски"
399. 199 ОУ Св.Ап.Й.Богослов
400. АРТ КОЛЕЖ
401. ДГ №92 "МЕЧТА
402. ДГ №20
403. ДГ № 91
404. ДГ №110
405. ДГ № 117
406. ДГ 173
407. ДГ № 177 Лютиче
408. ДГ №3
409. ДГ №5
410. ДГ №69"Жар птица"
411. О Д З №74
412. 14. СУ "Проф. д-р А. Златаров
413. 29 СУ "Кузман Шапкарев"
414. 48 ОУ "Й. Ковачев"
415. 58 ОУ "Сергей Румянцев"
416. 59 ОУ "Васил Левски"
417. 60 ОУ "Св.св.Кирил и Методий"
418. 100-но ОУ "Н. Геров"
419. ПГИИ "Проф. Н. Райнов"
420. ПГЖПТ"Никола Корчев"
421. ПГТХТ"Карл фон Линде"
422. ЕБК ФУМИ Интлект
423. ЧДГ"Пресвета Богородица"
424. ДДГ "Слава" към МО
425. ЧДГ "Веда"
426. ДГ № 45 "АЛИСА"
427. ДГ № 99 "Сарагоса"
428. ДГ № 106
429. ДГ № 49"УСМИВКА"
430. ДГ №149 "Зорница"
431. ДГ № 63 "Слънце"
432. ДГ № 48 "Братя Грим"
433. СДГ 31"Зора"
434. ДГ 53
435. 23 СУ "Фредерик Ж.-Кюри"
436. 31СУЧЕМ "Иван Вазов"
437. 93 СУ "Ал. Теодоров - Балан"
438. 94 СУ "Д.Страшимиров"
439. 109 ОУ
440. 138 СУ"Проф.В.Златарски"
441. 148 ОУ "Проф. д-р Любомир Миле
442. 157 ГИЧЕ "Сесар Вайехо"
443. ПГТ "МАКГАХАН"
444. ЧОУ Образователни технологии
445. ПКМД "СВ.АРИАДНА"
446. ПЧМГ
447. ЧПГ "Образователни технологии
448. ЧОУ "Джани РоДари"
449. Доверие
450. ЧНУ "Питагор"
451. КОЛЕЖ ПО ВЪЗДУШЕН ТРАНСПОРТ
452. ЧДГ МЕЧО ПУХ
453. ЧДГ "Грозното патенце"
454. ДГ№54
455. ДГ № 62 "ЗОРНИЦА"
456. ДГ №168
457. ДГ №183
458. ДГ № 61 Шарено петле
459. ДГ № 65
460. ДГ№67"МЕЧО ПУХ"
461. ДГ №55 "Веселина"
462. 6 ОУ "Граф Игнатиев"
463. 7. СУ "Свети Седмочисленици"
464. 9 ФЕГ
465. 12 СУ "Цар Иван Асен ІІ"
466. 38ОУ
467. 127 СУ
468. 133 СУ "А.С.Пушкин"
469. ДГ №12 " Олимпийче "
470. ДГ № 77 "Магнолия"
471. ДГ № 18
472. ДГ "Преспа" 113
473. 8 СУ
474. 55 СУ
475. ПГ по телекомуникации
476. ЧЕГ "Проф.д-р В. Златарски"
477. ЧПГ по МКГДА
478. ДГ №72
479. ЧДГ" Детска къща Монтесори"
480. ДГ №12
481. ДГ №16 " ПРИКАЗЕН СВЯТ"
482. ДГ №10
483. ДГ №78 "Детски свят"
484. ДГ №79 "Слънчице"
485. 20 ОУ "Тодор Минков"
486. 22 СУ "Г. С. Раковски"
487. 41 0У "Св. Патриарх Евтимий"
488. 47СУ
489. 73. СУ "Владислав Граматик"
490. 104 ОУ "Захари Стоянов"
491. 121 СУ
492. 126 ОУ "П. Ю. Тодоров"
493. ПГТМД-София
494. НТБГ
495. ЧПК ПО СПОРТ БИО ФИТ
496. Частно СУ " Артис"
497. ЧПГ по БДТФ
498. ЧПК "Алфа"
499. ЧНУ "Ново поколение"
500. Мечтател
501. УСШ "София"
502. ЧДГ "Пролет"
503. ЧДГ" Мария Магдалена"
504. ДГ №2 " ЗВЪНЧЕ"
505. ДГ №129
506. ДГ №43 "ТАЛАНТ"
507. ДГ № 127 "Слънце"
508. ДГ№167"МАЛКИЯТ ПРИНЦ"
509. ДГ №7 "Детелина"
510. ДГ № 40 "Проф.Г.Ангушев"
511. ДГ № 87
512. РЦПИОВДУСОП -СОФИЯ ОБЛАСТ
513. НМУ
514. НУТИ
515. НУИИ "Илия Петров"
516. НГПИ "СВ. ЛУКА" - СОФИЯ
517. НПГПФ
518. НУККЛИИЕК
519. НГДЕК "Константин Кирил Филосо
Стара Загора
1. СУ "ЖЕЛЕЗНИК"
2. ПМГ "Гео Милев"
3. СУ"Васил Левски".Стара Загора
4. СУ "Христо Смирненски"
5. СУ "Максим Горки"
6. СУ "Иван Вазов"
7. СПОРТНО УЧИЛИЩЕ
8. ОУ"Георги Райчев"
9. ВСУ
10. ПГМТТ- "Н. Й. Вапцаров"
11. ПГЕТ"Г.С.Раковски"
12. ПГВМ "Иван П.Павлов"
13. ПГЕ "ДЖОН АТАНАСОВ"
14. ПГ по СД
15. СУ" Поп Минчо Кънчев"
16. І ОУ "Георги Бакалов".СЗ
17. ІІ ОУ - Стара Загора
18. НУ "К. Ганчев"
19. ОУ "Кирил Христов"
20. V ОУ " М. Станев "
21. ОУ"Самара"
22. Девето ОУ "В.Ханчев" Ст.Загора
23. ХІ ОУ "Николай Лилиев"
24. XII ОУ "Стефан Караджа "
25. XIII ОУ "Св.П.ХИЛЕНДАРСКИ"
26. НУ"Д.Благоев".СЗ
27. НУ "Зора"
28. ПГОХ" Райна Княгиня"
29. ЧОУ "Елин Пелин"
30. ЧПК по ОС - Стара Загора
31. Ресурсен център-Ст Загора
32. СУ "Христо Ботев"
33. Търговска гимназия
34. ПГСАГ "Лубор Байер"
35. VI OУ Стара Загора
36. ГПЧЕ "РОМЕН РОЛАН"
37. ДГ №1 "Звънче".СЗ
38. ДГ №2 "Зорница" СЗ
39. ДГ №3 "Ян Бибиян" СЗ
40. ДГ №4 "Бреза". СЗ
41. ДГ №7" Светулка" . СЗ
42. ДГ№8 "Българче"
43. ДГ №10 "Светлина" .СЗ
44. ДГ №11 СЗ
45. ДГ N:13"Пролет" . СЗ
46. ДГ №17 "Знаме на мира".С
47. ДГ №20 "Мир"Ст.Загора
48. ДГ№23 "Кипарис" СЗ
49. ДГ №24 "Радост".СЗ
50. ДГ №25 "Ален мак"
51. ДГ№ 29"Славейче" . СЗ
52. ДГ№31"Сльнце".СЗ
53. ДГ N:33 "ЛЮЛЯК".СЗ
54. ДГ №34"Райна Княгиня"СЗ
55. ДГ 35 "Свобода" . СЗ
56. ДГ№58
57. ДГ №66 "Детски рай"СЗ
58. ДГ № 68 .СЗ
59. ЧДГ "Ян Бибиян"
60. ДДГ"Калина"
61. ДГ № 5 "Мечо Пух" СЗ
62. ДГ № 6 "КАМБАНКА"
63. НУМСИ"Христина Морфова"
Суворово
1. СУ "Никола Й. Вапцаров"
2. ПГСС"Св. Г. Победоносец"
3. ДГ" Буратино"
Тетевен
1. ОДК
2. СУ "Георги Бенковски"
3. ПГГСД "Сава Младенов"
4. НУ "Хаджи Генчо"
5. ПГ по СЕУ
6. ДГ "Васил Левски"
7. ДГ "Незабравка"
8. ДГ "Детелина"
Тополчане
1. ОУ "Св. П. Хилендарски"
Троян
1. ОПЦ
2. ОУ "Иван Хаджийски"
3. СУ "Васил Левски"
4. СУ "Св. Климент Охридски"
5. НУ "Св. Св. Кирил и Методий"
6. НУ "Христо Ботев"
7. ПГМЕТ
8. ДГ "Здравец"
9. ДГ "Синчец"
10. ДГ "Осми март"
11. ДГ "Мир"
12. ДГ "Буковец"
13. НГПИ "Проф. Венко Колев"
Трявна
1. ОУ "Проф.П.Н.Райков"
2. СУ "П.Р.Славейков"
3. ДГ "Светлина"
4. ДГ "КАЛИНА"
5. НГПИ "Тревненска школа"
Търговище
1. I ОУ "Христо Ботев"
2. ІІ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ"
3. ІІІ ОУ " П. Р. СЛАВЕЙКОВ "
4. IVОУ"Ив.Вазов"
5. СУ "Н. Симов"
6. I СУ "Свети Седмочисленици"
7. ПГИЧЕ "МИТРОПОЛИТ АНДРЕЙ"
8. ПГИИ "Джон Атанасов"
9. ПТГ "Цар Симеон Велики"
10. ПГ по ЕС
11. ПГТХВТ"Ал. Константинов"
12. ПГ по земеделие
13. РЦПИОВДУСОП
14. ОДК-Търговище
15. ДГ "Пчелица"
16. ДГ "Веселушко"
17. ДГ "Осми март"
18. ДГ №3 "Здравец"
19. ДГ№5 "Червената шапчица"
20. ДГ № 6 "ПРОЛЕТ"
21. ДГ № 7 "СНЕЖАНКА"
22. ДГ№8 "СЛЪНЦЕ"
23. ДГ "Приказка"
24. ДГ № 11
25. IIСУ "Проф. Н. Маринов"
Хасково
1. НУ "Г.С.Раковски"
2. ОУ "Любен Каравелов"
3. ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"
4. ОУ "Шандор Петьофи"
5. ОУ"Св.Кл.Охридски"
6. ОУ "Н. Й. Вапцаров"
7. ОУ "Свети Иван Рилски"
8. ОУ "Хр.Смирненски"
9. СУ "В. Левски"
10. СУ "Св.П.Хилендарски"
11. СУ "СТЕФАН КАРАДЖА"
12. ГПЧЕ "Проф. д-р Асен Златаров"
13. ПМГ "Акад. Боян Петканчин"
14. ПГ по транспорт
15. ФСГ "Атанас Буров"
16. ПГ по туризъм
17. ПГСС
18. ПГДС "Цар Иван Асен ІІ"
19. ПГ ЛП "Райна Княгиня"
20. ПГМЕТ "Стойчо и Кица Марчеви"
21. ОУО
22. ДГ №3 "Зорница"
23. ДГ №20 "Весели очички"
24. ДГ №1 "Ян Бибиян"
25. ДГ №15 " Слънце"
26. ДГ№22 "Звънче"
27. ДГ №18 "8-ми март"
28. ДГ № 19 "Щурче"
29. ДГИ
30. ДГ № 16
31. ДГ № 11 "Елхица"
32. ДГ №17
33. Ресурсен център
34. ЧПК "Иком Интелект"
Христо Даново
1. ОУ"Ген. Карцов"
Челопеч
1. ДГ "Ханс Кр. Андерсен"
2. ЧПГЧО "ЧЕЛОПЕЧ"
3. ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"
Червен бряг
1. ОУ"Хр.Смирненски"
2. ОУ "А. Константинов"
3. СУ "Д-р Петър Берон"
4. ПГХТ "Юрий Гагарин"
5. ПГМЕТ "Девети май"
6. ТГ "В. Априлов"
7. ДГ "Бодра смяна"
8. ДГ "Зора"
Широка лъка
1. ОУ"Н.Й.Вапцаров"
2. ДГ "Детелина"
3. НУФИ "Широка лъка"
Шумен
1. ПГСАГ
2. ПГ по машиностроене
3. П Г И
4. ПГОХХТ
5. ПГ по СС и ХТ
6. СУ " П. Волов"
7. НУ "ИЛИЯ Р.БЛЪСКОВ"
8. ГПЧЕ "Н. Й. Вапцаров"
9. ДГ Звънче
10. ДГ " Щурче"
11. ДГ No. 2
12. ІХ ОУ "Панайот Волов"
13. ІІ ОУ "Д-р П.Берон"
14. ДГ №23 "БУРАТИНО"
15. ДГ N10 Брезичка
16. ДГ №27 "Златната рибка"
17. ДГ 25 Братя Грим
18. ДГ № 30 "Космонавт"
19. ДГ N12 "Смехорани"
20. ДГ" Чучулига"
21. ОДК
22. ДГ "Светулка"
23. III ОУ "Д.БЛАГОЕВ"
24. СУ "Трайко Симеонов"
25. ДГ 32 Дружба
26. НУ"Княз Борис І"
27. СО №2
28. ДГ 19
29. УСШ "Хан Крум"
30. ДГ№ 34 "Пролетна дъга"
31. СУ "Йоан Екз. Български"
32. ДГ 35 Изворче
33. ДГ N5 Латинка
34. СУ "Сава Доброплодни"
35. РЦПИОВДУСОП
36. СОДУ "Нювваб"
37. ПМГ "Нанчо Попович"
38. СУ "Васил Левски"
39. VI ОУ "ЕНЬО МАРКОВСКИ"
40. ДГ 31
41. ЧПКТ "Шумен"
42. СО "МЛАДОСТ"
43. ДГ "ПЧЕЛИЦА"
44. ПГМЕТТ "Христо Ботев"
Якоруда
1. ДГ
2. ПГМ "П.Р.Славейков"
3. СУ "Св. Св. Кирил и Методий"
Ямбол
1. НУ Проф.П.Нойков
2. НУ "Св.Св.Кирил и Методий"
3. ОУ "Й.Йовков"
4. ОУ"Н.Петрини"
5. ОУ "Хр. Смирненски"
6. ОУ "Любен Каравелов"
7. СУ "Св. Кл. Охридски"
8. ОУ "Димчо Дебелянов"
9. ОУ"П.Р.Славейков"
10. ОУ "Д-р Петър Берон"
11. Г "Васил Левски"
12. МГ "Атанас Радев"
13. ГПЧЕ"В.Карагьозов"
14. СУ "Пиер дьо Кубертен"
15. ПТГ-Ямбол
16. ПГИ "Г. С. Раковски"
17. ПГХТТ
18. ПГЗ "Христо Ботев"
19. ПГСГ"К. Фичето "
20. ПГ по ПСТТ "Н. Вапцаров"
21. РЦПИОВДУСОП
22. ПГЛПЕХТ
23. ОДК
24. НАОП
25. ЧПБК
26. ДГ "Радост"
27. ДГ "Пламъче"
28. ДГ "Валентина"
29. ДГ" Свобода"
30. ДГ "Щастливо детство"
31. ДГ "Слънце"
32. ДГ "Пролет"
33. ДГ№20"Червената шапчица"
34. ДГ "Биляна"